Centralki interkomu, Terratrip, Stilo, Sparco, OMP

( ilość produktów: 22 )

Komunikacja na najwyższym poziomie

W sportach motorowych liczy się każdy ułamek sekundy, utrata części informacji od pilota lub załogi może kosztować zwycięstwo lub nawet stać się przyczyną wypadku. Odpowiedni system komunikacji pilota i kierowcy jest wręcz niezbędny do osiągnięcia sukcesu. Poza zestawami interkom mamy również akcesoria takie jak centralki do interkomów.

 

Duży wybór centralek interkomu

Centralka do interkomu to klasyczny wzmacniacz interkomu, który pozwala na przesyłania czystego dźwięku w obie strony. Niekiedy centralki interkomu posiadają również możliwość nagrywania rozmowy kierowcy oraz pilota. Plusem takiej właściwości centralki interkomu jest odtworzenie rozmowy w celu przeanalizowania przebiegu sytuacji niebezpiecznej jak na przykład wypadku.

 

Zadaj nam pytanie

W Inter-Rally oferujemy odpowiednie systemy komunikacji dostosowane do potrzeb klientów, posiadamy interkomy rajdowe oraz akcesoria takich producentów jak Stilo, OMP, Sparco, Terratrip czy Bell. Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Sprawdź także słuchawki do interkomów.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Kaski i interkomy.

pixel