Przyciski typu START

( ilość produktów: 15 )

Przyciski dopasowane do Twoich potrzeb

Przyciski typu start odpowiadają za uruchomienie silnika. Miejsce zamontowania przycisku typu start jest dowolne. W samochodach rajdowych przyciski typu start umożliwiają uruchomienie silnika bez konieczności posiadania stacyjki i kluczyka. Jest to duże ułatwienie dla kierowców, którzy nie muszą nosić kluczy, gdyż bez nich również mogą spokojnie ruszyć w trasę. Przyciski typu start są dowolne, czyli kierowca może dopasować je do swoich indywidualnych preferencji.

 

Uruchamiaj jednym przyciskiem

W naszej ofercie oprócz włącznika takiego jak przycisk typu start posiadamy także przyciski na kierownice. Są one dodatkiem ułatwiającym uruchomienie urządzenia, które w danym momencie jest podłączone. Przyciski na kierownicę mogą być podłączone niemal do każdego urządzenia w samochodzie jak np. wycieraczki. Dzięki temu kierowca sam może dopasować do przycisków te części auta, do których potrzebuje szybkiego dostępu.

 

Zadaj nam pytanie

W Inter-Rally oferujemy przyciski typu start oraz przyciski na kierownicę producentów IRP oraz RRS.Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Sprawdź także włączniki ON/OFF, a także panele startowe.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Układ elektryczny.

pixel