Węże paliwowe

( ilość produktów: 29 )

Odporne na zmiany termiczne

W każdym aucie rajdowym ważne są osiągi i bezpieczeństwo. Aby sportowy układ paliwowy znosił wysokie temperatury, ciśnienie oraz żeby zapewniał duży przepływ paliwa, a za razem były solidne i bezpieczne, konieczna jest wymiana przewodów. Przewody paliwowe w oplocie stalowym, zapewniają elastyczność, dzięki czemu możemy ułożyć je według wymagań. Wysokiej klasy węże paliwowe posiadają oplot ze stali nierdzewnej, który zapobiega ?puchnięciu? przewodów.

 

Szczelne i solidne połączenie

W połączeniu ze złączkami węże paliwowe zapewniają szczelne i solidne połączenie. Węże paliwowe, którymi dysponujemy dopasowane są niemal do każdego auta. Oprócz węży paliwowych posiadamy do nich również akcesoria takie jak obejmy aluminiowe, oraz łączniki i przewody silikonowe.

 

Zadaj nam pytanie

W Inter-Rally znajdą państwo węże paliwowe oraz akcesoria do montażu węży paliwowych światowych producentów Goodridge, Aeroquip, IRP oraz QSP. Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Sprawdź także złączki do przewodów AN, jak również złączki do przewodów push on w  kategorii: Układ paliwowy.

pixel