Płyny hamulcowe

( ilość produktów: 5 )

Wydajne płyny hamulcowe

Sprawny układ hamulcowy jest podstawą prawidłowej pracy samochodu na torze jak i w codziennym życiu. Aby wykorzystać 100% wydajności układu hamulcowego niezbędny jest dobry płyn hamulcowy. Temperatura wrzenia jest miarą możliwości obciążenia płynu hamulcowego. To obciążenie może być szczególnie duże w zaciskach hamulcowych.

 

Płyny hamulcowe o wysokiej temperaturze wrzenia

Dobierając płyn hamulcowy należy uwzględnić to, czy nasze auto jest wyposażone w systemu bezpieczeństwa, takie jak np. ABS lub ESP. W przypadku układów hamulcowych z ABS oraz ESP, płyny hamulcowe o możliwie jak najmniejszej lepkości w niskich temperaturach są niezbędne. W naszej ofercie mamy płyny o zróżnicowanym przedziale temperatur pracy. Płyn Motul RBF600 oraz RBF660 różnią się maksymalną temperaturą wrzenia.

 

Zadaj nam pytanie

W naszej ofercie znajdą państwo najwyższej jakości płyny hamulcowe takich producentów jak: Motul, RRS oraz Ferodo. Nie tylko do aut rajdowych i sportowych, ale także do zwykłych cywilnych samochodów. Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Mogą Cię także zainteresować przewody hamulcowe w oplocie, producentów Black Diamond lub Goodridge.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Układ hamulcowy.

pixel