Pompy oleju

( ilość produktów: 5 )

Wydajne pompy oleju

Pompa oleju to ważny element bardzo mocnego wysilonego samochodu. Kiedy np. układ napędowy działa na 100% swoich możliwości, istotną rolę odgrywa tu chłodzenie. Pompy oleju są wykorzystywane do dodatkowego chłodzenia skrzyń biegów, dyferencjałów, mostów. Ponadto pompy oleju nadają się również wspomagania układów olejowych turbosprężarek. Niektóre skrzynie biegów, dyferencjały oraz system wspomagania kierownicy posiada własny obieg oleju, który może być wykorzystany do chłodzenia oleju, w przeciwnym razie wymagana jest zdalna pompa oleju.

 

Pompy oleju światowych producentów

W ofercie Inter-Rally znajdują się pompy oleju takich firm jak Mocal, VDO. Elektryczna pompa oleju VDO idealnie nadaje się do systemów chłodzenia skrzyni biegów, dyferencjałów, układów olejowych turbosprężarek. Pompa oleju VDO jest samozasysająca i może być umieszczona w dowolnym miejscu. Na tej samej zasadzie działa membranowa, pompa oleju Mocal TCP1. Pompy oleju VDO oraz Mocal TCP1 różnią się wielkością i specyfikacją, co pozwala na dopasowanie pompy oleju do indywidualnych potrzeb klienta.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Sprawdź także filtry oleju K&N oraz Oleje i układ smarowania.

pixel