Wloty powietrza i akcesoria

( ilość produktów: 23 )

Wloty powietrza do hamulców

Wloty powietrza są stosowane by zwiększyć cyrkulację powietrza w różnych częściach samochodu rajdowego. Wlot powietrza, który jest umieszczony w zderzaku pozwala na obniżenie temperatury hamulców. Dzięki temu hamulce nie są podatne na przegrzewanie.

 

Wloty powietrza wentylacyjne

Wlot powietrza umieszczony w szybie auta pozwala na przedostawanie się powietrza do kabiny kierowcy i pilota. Jak wiadomo w samochodzie rajdowym otwieranie szyb jest zabronione. Ponadto otwieranie szyb podczas jazdy burzy aerodynamikę samochodu przez co zmniejsza się jego prędkość i osiągi. Zatem wloty powietrza są bardzo przydatną częścią w samochodzie rajdowym, zapewniając kierowcy i pilotowy stały dostęp do świeżego powietrza.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Dysponujemy wlotami powietrza wykonanymi m.in. z carbonu, fiberglassu oraz stali. W naszej ofercie posiadamy wloty powietrza światowych producentów urządzeń do motorsportu. CarbonTec, IRP oraz OBP to marki cechujące się wysoką jakością w stosunku do ceny. Sprawdź także lusterka.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Akcesoria do samochodu.

pixel