Zawieszenia gwintowane AP

( ilość produktów: 377 )

Dopasuj auto do każdej nawierzchni

Zawieszenie gwintowane jest zawieszeniem z regulacją wysokości. Dzięki regulacji można sprawnie dopasować wysokość zawieszenia auta do rodzaju nawierzchni, co skutkuje większą kontrolą prowadzenia samochodu. Zawieszenie gwintowane AP posiadają zbadany przez TÜV zakres regulacji obniżenia, który wynosi od 2o do 70mm w stanie zamontowanym stanie na obu osiach. Zapewnia to również obniżenie środka ciężkości samochodu, przez co zwiększa się stabilność auta i poprawę kontroli prowadzenia nawet na najcięższych trasach.

 

Skuteczna ochrona antykorozyjna

Zawieszenie gwintowane AP to sportowy zestaw zawieszenia, który daje możliwość precyzyjnego obniżania według indywidualnych potrzeb. Zestaw zawieszenia AP Sportfahrwerke oferuje sportowe prowadzenie, optymalną wydajność w połączeniu z niską ceną. Pokryte antykorozyjną powłoką zawieszenia gwintowane AP skonstruowane są z aluminiowych elementów oraz gwintowanego korpusu ze wysokiej jakości stali ocynkowanej. Dzięki najnowocześniejszym technologiom zawieszenia gwintowane to niezawodny i trwały produkt.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Sprawdź także stabilizatory sportowe Eibach Anti Roll Kit w kategorii: Zawieszenie.

pixel