Fuel Swirl Pots

( ilość produktów: 7 )

Pokonuj sprawniej trudne zakręty

Fuel Swirl Pot, czyli zbiornik przelewowy paliwa, jest to urządzenie zaprojektowane, aby spełnić wymagania profesjonalnych zawodników lubiących długie, szybkie zakręty. Fuel Swirl Pot sprawdza się w sytuacjach kiedy duży, mocny silnik pracuje na wysokich obrotach, potrzebuje dużych ilości paliwa. Ponadto zbiornik wyrównawczy paliwa jest niezbędny podczas przyśpieszania, mocnego hamowania, jazdy w ciasnym zakręcie lub podczas jazdy na dużym przechyle.

 

Lepsze wspomaganie układów

Bez zbiornika wyrównawczego może powstać zjawisko zassania powietrza przez pompę paliwa, i co za tym idzie zapowietrzenie się przewodów paliwowych i wtryskiwaczy .Zbiornik wyrównawczy paliwa skutecznie zapobiega zapowietrzeniu się układu paliwowego. Wspomagane układy przez Fuel Swirl Pot działają o wiele lepiej w sytuacji pokonywania ciężkich tras i zakrętów. Dzięki temu Fuel Swirl Pot cieszy się ogromną popularnością w sportach motorowych.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. W naszej ofercie znajdą państwo wysokiej jakości aluminiowe Swirl Poty angielskiej firmy OBP. Sprawdź także węże paliwowe z kategorii: Układ paliwowy

 

pixel