Kierownice tuningowe Sparco, OMP, MOMO, RRS, QSP

( ilość produktów: 72 )
12

Znajdź kierownicę tuningową dla siebie

Kierownica to jeden z najistotniejszych elementów samochodu rajdowego, łączący bezpośrednio kierowcę z samochodem. Kierownica tuningowa musi być zatem najlepszej jakości, dopasowana do potrzeb kierowcy. Różne kształty i materiały kierownicy rajdowej wpływają na szeroki zakres oferty. Posiadamy wiele rodzajów, rozmiarów kierownic tuningowych, tak aby dostosować kierownicę do własnych potrzeb.

 

Duży wybór kierownic tuningowych

Kierownice tuningowe są wykonane z różnorodnych materiałów od silikonu do skóry, aż po drewno. Ponadto kierownica tuningowa może mieć różny kształt. Niekiedy kierownica tuningowa posiada też pasek, który pozwala na szybkie określenie pierwotnej pozycji kierownicy rajdowej. Różnica między kierownicą rajdową a tuningową to głównie estetyka. Kierownice tuningowe wpływają na poprawę wyglądu wnętrza samochodu.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci dobrać odpowienią kierownicę oraz nabę. W ofercie Inter-Rally posiadamy kierownice tuningowe renomowanych światowych producentów sprzętu do motorsportu: Sabelt, Sparco, OMP, RRS, QSP. Sprawdź także kierownice rajdowe.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Wnętrze.

 

pixel