Złączki do ścian grodziowych

( ilość produktów: 12 )

Zadbaj o solidny montaż przewodów

Ściany grodziowe izolują od siebie te części auta, które bezpośrednio nie powinny być ze sobą złączone bezpośrednio tak jak komora silnika oraz kokpit. Pojawia się wówczas problem, gdy musimy przeciągnąć przewody przez ściany grodziowe. W tym wypadku niezbędnym elementem są złączki do ścian grodziowych. Złączki do ścian grodziowych pozwalają na swobodne przejście przewodów, bez konieczności tworzenia nieestetycznych otworów.

 

Szeroka gama złączek w różnych rozmiarach

Dzięki zastosowaniu złączek do ścian grodziowych przewody są ściśle przytwierdzone do ściany grodziowej. Dzięki temu przewód nie przemieszcza się co mogłoby się przyczynić do jego uszkodzenia. Złączki do ścian grodziowych w naszej ofercie są w różnych rozmiarach co pozwala na wybranie złączki do ścian grodziowych odpowiedniej do aktualnych potrzeb. Różne kształty złączek do ścian grodziowych umożliwiają dowolny montaż przewodów.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.W naszej ofercie dysponujemy złączkami do ścian grodziowych producentów Aeroquip, Goodridge oraz IRP. Sprawdź także węże paliwowe w kategorii: Układ paliwowy.

pixel