Akumulatory

( ilość produktów: 25 )

Akumulatory do samochodów rajdowych

Akumulatory to jedna z najistotniejszych części każdego samochodu. Zapewnia dopływ prądu do wszystkich układów auta. W rajdowych samochodach akumulatory odgrywają bardzo ważną rolę, gdyż dużo więcej urządzeń zasilanych jest na prąd. Dodatkowe pompy, komputery ECU Master oraz wiele innych części zasilanych jest przez akumulator. W związku z tym akumulator musi składać się z wysokiej jakości części oraz musi być solidnie skonstruowany.

 

Najwyższej jakości akumulatory żelowe

Poza akumulatorami w Inter-Rally posiadamy szeroki wybór akcesoriów, które niewątpliwie pomogą w montażu akumulatora. Mocowania akumulatora zapewniają jego stabilność podczas jazdy, a pojemniki na akumulator chronią go przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Ponadto posiadamy klemy do akumulatora, które idealnie dopasowują się do wszystkich akumulatorów.

 

Zadaj nam pytanie

W naszej ofercie znajdą państwo akumulatory producenta EnerSys, wśród nich znajdują się modele PowersafeOdyssey czy Genesis. Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Sprawdź również wyłączniki prądu.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Układ elektryczny.

pixel