Taśmy termiczne

( ilość produktów: 20 )

Ochrona przed gorącymi elementami silnika

Taśma termoizolacyjna znacząco redukuje poziom promieniowania cieplnego obniżając przy tym samym temperaturę pozostałych podzespołów znajdujących się w komorze silnika. Taśma jednocześnie stabilizuje temperaturę pracy zaizolowanych elementów układu wydechowego wydłużając ich żywotność. Taśma termoizolacyjna jednocześnie poprawia osiągi i parametry pracy silnika. Tkaninowa izolacja układów wydechowych jest stosowana w sportach wyczynowych od końca lat 80-tych, potwierdzając swoją popularnością, jak poważnym problemem jest ciepło wydzielane przez układ wydechowy.

 

Duży wybór taśm, mat i osłon termicznych

Wychodząc naprzeciw problemowi wydzielanego ciepła Inter-Rally przygotowało specjalną ofertę. W naszym sklepie znajdą państwo osłony termiczne, które zapobiegają przedostawaniu się ciepła na inne części auta. Osłony termiczne, maty termiczne oraz taśmy termoizolacyjne są niezbędne w motorsporcie, gdyż w tej dziedzinie silnik pracuje na najwyższych obrotach wydzielając dużą ilość ciepła. Posiadamy również osłony termiczne do przewodów oraz farby i kleje żaroodporne dla jeszcze większego bezpieczeństwa wszystkich układów samochodu.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. W naszej ofercie znajdą państwo produktu marki ThermoTec, IRP, Goodrige, Mocal oraz QSP. Sprawdź także węże silikonowe w kategorii: Układ wydechowy.

 

pixel