Zbiorniki wyrównawcze płynu chłodzącego

( ilość produktów: 5 )

Zamontuj w dowolnym miejscu

Zbiorniki wyrównawcze płynu chłodniczego angielskiej firmy OBP, umożliwiają relokację konwencjonalnego plastikowego zbiornika. Jest to szczególnie przydatne przy swapie silnika oraz wtedy gdy oryginalny zbiornik zajmuje potrzebne miejsce. Zbiornik przelewowy ułatwia pozbycie się niechcianego powietrza w układzie chłodzenia. Ponadto zbiornik wyrównawczy OBP można zamontować w dowolnym miejscu pod maską. Dzięki temu oszczędzamy miejsce, które może być wykorzystane na inne istotne elementy samochodu rajdowego.

 

Wysokiej jakości, wytrzymałe aluminium

Zbiorniki wyrównawcze płynu chłodniczego OBP wykonane są z wysokiej jakości aluminium, które jest o wiele bardziej wytrzymałe niż plastik, z którego wykonuje się seryjne zbiorniki wyrównawcze. Dysponujemy zbiornikami przelewowymi z przewodami, dzięki którym widać stan płynu w zbiorniku. W naszym sklepie stawiamy na dobro klienta i długą żywotność oferowanych produktów, dlatego przed wysyłką do klienta każdy zbiornik wyrównawczy jest sprawdzany ciśnieniowo, co zapewnia najwyższą jakość.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Sprawdź także płyny chłodnicze i dodatki w kategorii: Układ chłodzenia.

 

pixel