Oleje Motul

( ilość produktów: 15 )

Wydajność i skuteczność

Motul wprowadził do swojej oferty całkowicie nowe produkty. Koncentrując się na poprawieniu jakości i skuteczności środków smarnych, Motul odmienił przemysł olejowy, wprowadzając jako pierwszy najnowocześniejsze technologie. Motul to marka zajmująca się głównie projektowaniem wysokojakościowych olejów silnikowych do samochodów sportowych. Używanie oleju silnikowego jest niezbędne do poprawnej pracy silnika.

 

Olej Motul i jego właściwości

Olej silnikowy Motul tworzy powłokę ochraniającą części, podczas procesów zachodzących w silniku. Ponadto olej silnikowy Motul chłodzi komponenty w miejscu gdzie działanie chłodnicy jest ograniczone np. w przypadku wałów korbowych i tłoków. Poza tym olej silnikowy Motul oczyszcza silnik z zanieczyszczeń odkładając je w skrzyni korbowej i głowicy. W tej chwili oferujemy, przede wszystkim odmienioną, ulepszoną i jeszcze bardziej zaawansowaną technologicznie, flagową, gamę produktów przeznaczonych do profesjonalnego sportu samochodowego czyli 300V MOTORSPORT. Teraz oparta na wyjątkowej technologii Motula - Double Ester.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Sprawdź również oleje producentów Millers Oils Motorsport lub Vavoline.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Oleje i układ smarowania.

pixel