Siatki na okno

( ilość produktów: 23 )

Zwiększ poziom bezpieczeństwa

Siatki na okno są obowiązkowym elementem wyposażenia auta, więc są również wymagane przez federację FIA. Siatki na okno FIA to indywidualny wybór zespołu rajdowego. Mimo niepozornego wyglądu siatki na okno pełnią bardzo ważną funkcję w motorsporcie. Mianowicie siatki na okno FIA chronią ręce kierowcy podczas dachowania lub innych równie niebezpiecznych wypadków. Zapobiegają wydostaniu się rąk przez okno co mogłoby spowodować zmiażdżenie, złamanie lub nawet utratę rąk przez kierowcę, co skutkowałoby zakończeniem sportowej kariery.

 

Duży wybór siatek na okno

Pomimo tego, iż siatki na okno FIA są obowiązkowe, dla własnego bezpieczeństwa warto byłoby je posiadać nawet w przypadku braku obowiązku. W trosce o bezpieczeństwo załogi samochodu rajdowego Inter-Rally oferuje szeroki wybór siatek na okna FIA. Siatki na okno FIA różnych rozmiarów pozawalają na dopasowanie ich do swoich indywidualnych potrzeb.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Posiadamy solidne, wykonane z najlepszej jakości materiałów siatki na okno producentów OMP, QSP, RRS, Schroth oraz Sparco. Sprawdź także okienka z poliwenglanu.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Akcesoria do samochodu.

pixel