Wspieramy

 

Inter-Rally wspiera:Gazmot Motorsport

 

Gazmot Motorsport to zespół rajdowy powstały w 2017 roku. Jego założycielem jest Marek Suder, który za główny cel postawił sobie kultywowanie pamięci Mariana Bublewicza. Zespół startuje w Historycznych Rajdowcyh Samochodowych Mistrzowstwach Polski wystawiając wiernie oddtworzone Fordy Sierra Mariana Bublewicza. Przed sezonem 2019 Gazmot Motorsport zbudował także Forda Escorta WRC innego legendarnego polskiego kierowcy rajdowego - Janusza Kuliga.

 

 

Gazmot Motorsport

 


 

 

Drift Patriot

 

Drift Patriot to energiczna grupa młodych ludzi, których połączyła miłość do motoryzacji i adrenaliny. Kierowca zespołu - Paweł Grosz, za kierownicą BMW E30 V8-Twin Turbo zdobył Wicemistrzostwo Polski w klasie Drift Open w 2017 roku. Zespół startuje w Pucharze Polski w klasie Drift Open oraz Mistrzostwach Europy Drift Master.
Obecnym autem zespołu jest 842-konne Subaru BRZ z silnikiem 2JZ.
Prowadzą także bardzo szybko rozwijający się kanał w serwisie YouTube, który ma już ponad 200 tysięcy subskrybcji. Pokazują tam m.in. zawody driftingowe zza kulis oraz budowę od aut do driftu.

 

 

Drift Patriot

 


 

Adam Pietras

 

Adam jest znaną postacią w świecie Driftu, z którym związany jest od 2006 roku. Od 2015 roku jest aktywnym zawodnikiem Driftingowych Mistrzostw Polski oraz Driftingowego Pucharu Polski, w których startuje za kierownicą BMW E30 z silnikiem M3 3,2l 321KM.

 

 

Adam Pietras

 


 

Grzegorz Duda

 

Z wykształcenia, zawodu i z zamiłowania mechanik. Prowadzi program "101 napraw" na kanale TVN Turbo. Wielokrotny Mistrz Polski w rajdach i wyścigach samochodowych. Ma na swoim koncie także cztery tytuły Mistrza Europy w wyścgiach górskich. Obecnie broni tego tytułu za kierwonicą Hyundaia i20 WRC, przygotowanego specjalnie do wyścigów górskich.

 

 

Grzegorz Duda

pixel