Oleje przekładniowe

( ilość produktów: 5 )

Przedłuż żywotność skrzyni biegów

Skrzynie biegów w najnowszych modelach samochodów stają się coraz bardziej skomplikowane. Wymagania jakie stawiane są przekładniom to wytrzymałość, niezawodność, a także ciągła możliwość zmiany biegów w równie krótkim czasie jak można było to wykonać, kiedy auto było wyprowadzone z salonu. Wspomaganiem skrzyni biegów jak również przekładni jest olej przekładniowy. Oleje przekładniowe Motul nie tylko przedłużają żywotność przekładni oraz dyferencjałów, lecz także wspomagają ich pracę, by zmiana biegów następowała w stosunkowo szybkim czasie, a stosowany w dyferencjałach zapobiega ukręceniu się półosi.

 

Szeroki wybór olejów przekładniowych Motul

W naszej ofercie oleje przekładniowe Motul przystosowane są do pracy z samochodami sportowymi. Specjalna formuła oleju przekładniowego Motul, sprawia, że ów olej przekładniowy Motul sprawdza się nawet na najcięższych trasach. W Inter-Rally posiadamy szeroki wybór olejów przekładniowych producenta akcesoriów do motorsportu Motul. Dopasuj olej przekładniowy Motul do swoich potrzeb i ciesz się długą żywotnością skrzyni biegów.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Sprawdź także przełożenia główne MFactory oraz przełożenia skrzyni biegów MFactory.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Oleje i układ smarowania.

pixel