Dystanse kół, dystanse poszerzające

( ilość produktów: 8 )

Popraw prowadzenie i wygląd auta

Dystanse kół są niezbędne przy montażu nieoryginalnych felg. Zwiększają one rozstaw kół, dzięki temu nadają charakteru wyglądowi samochodu. Ponadto dystans koła pozwala na ich szeroki rozstaw przez co odpowiednio dobrane dystanse poszerzające poprawiają właściwości jezdne auta. Samochód przez dystans koła staje się stabilniejszy, dzięki czemu łatwiej pokonywać zakręty. Dystanse do felg doskonale sprawdzają się w motorsporcie.

 

Dystanse poszerzające wysokiej jakości

W naszej ofercie znajdą państwo aluminiowe dystanse kół w każdej grubości w każdym rozstawie śrub, ze zmiennym rozstawem śrub, nawet ze zmiennymi otworami centrującymi.

 

Zadaj nam pytanie

Ponieważ posiadamy ogromny wybór konfiguracji, grubości, rozstawów śrub, otworów centrujących, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, każdy komplet dystansów jest robiony na specjalne życzenie klienta. Dystanse kół do niemal każdego modelu auta znajdą państwo w Inter-Rally. Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci dobrać odpowiednie dystanse oraz śruby z kategorii: Koła.

 

pixel