Mocowania koła zapasowego

( ilość produktów: 8 )

Przymocuj koło zapasowe

Koło zapasowe nie jest obowiązkowym elementem wyposażenia rajdowego auta. Federacja FIA zastrzegła sobie jednak, że jeżeli koło zapasowe jest już umieszczane w samochodzie, to musi posiadać stabilne mocowania, aby nie ruszało się podczas jazdy powodując niebezpieczne sytuacje. Ponadto koło zapasowe wraz z mocowaniem do koła zapasowego musi znajdować się w bagażniku.

 

Różne rodzaje mocowania koła zapasowego

Wychodząc naprzeciw tym standardom Inter-Rally przedstawia mocowania do koła zapasowego. Wykonane z najlepszych materiałów takich jak carbon czy stal lub stworzone z mocnej taśmy nylonowej mocowania koła zapasowego zabezpieczają przed poruszaniem się koła podczas jazdy. Poza mocowaniami koła zapasowego dysponujemy również mocowaniem klucza udarowego, które dostępne jest w wersji wykonanej z carbonu lub fiberglassu.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Posiadamy solidnie wykonane mocowanie koła zapasowego światowych producentów akcesoriów do motorsportu takich jak CarbonTec, IRP, OMP, QSP, RRS, Sparco. Sprawdź także haki holownicze.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Akcesoria do samochodu.

pixel