Hydrauliczne hamulce ręczne

( ilość produktów: 53 )
12

Znajdź hyrdauliczny hamulec ręczny dla siebie

W każdej dziedzinie motorsportu liczy się szybkość i wytrzymałość. Jednak niekiedy zdarzają się sytuacje oraz sporty gdzie hamowanie jest wręcz niezbędne. Równie potrzebny zatem jest sprawny układ hamulcowy w tym również hydrauliczny hamulec. Gwałtowne hamowanie awaryjne czy też powstrzymanie auta od stoczenia się ze wzniesienia zapewnia hamulec hydrauliczny ręczny. Wszystkie hamulce w tym hydrauliczny hamulec, wspomagają przy pokonywaniu ciasnych zakrętów. Hydrauliczny ręczny jest niezbędnym wyposażeniem każdego samochodu rajdowego.

 

Ogromy wybór

Jednym z kluczowych elementów sportowego układu hamulcowego jest dźwignia hydraulicznego hamulca ręcznego. Aby dostosować hamulec hydrauliczny ręczny do auta i kierowcy najważniejsze są dwa parametry, długość dźwigni oraz jej kąt. W Inter-rally znajdą państwo dźwignie pionowe, poziome oraz 45°, długości od 280mm do 600mm. Hamulce ręczne dostępne są w różnym wykończeniu, od zwykłych czarnych, po polerowane aluminium. Mamy w ofercie również dźwignie na dwie pompy lub jedną, z blokadą lub bez.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Posiadamy dźwignie hamulca ręcznego producentów części do motorsportu IRP, OBP, Sparco, RIX, AP Racing oraz RRS. Sprawdź także pompy hamulcowe oraz korektory siły hamowania.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Układ hamulcowy.

pixel