Wentylatory

( ilość produktów: 39 )

Zapewnij silnikowi odpowiednią temperaturę

Silniki, które są mocno wysilone, wykorzystywane w ciężkich warunkach, takich jak sporty motorowe generują więcej ciepła, a kiedy silnik pracuje ze zbyt wysoką temperaturą traci moc, przez co może dojść do trwałego zniszczenia silnika. Wtedy bardzo przydatne okazują się wentylatory. Wentylatory do samochodów rajdowych pozwalają zapewnić utrzymanie silnika samochodu w optymalnej temperaturze. W naszej ofercie znajdują się sportowe wentylatory o zwiększonym przepływie powietrza. Dzięki temu wentylator sportowy jest w stanie obniżyć temperaturę silnika, który narażony jest na przegrzanie z powodu pracy na wysokich obrotach.

 

Szeroka gama wyczynowych wentylatorów

Dysponujemy wentylatorami, których łopatki pozwalają na dwukierunkowy przepływ powietrza. Ponadto w naszej ofercie znajda państwo wentylatory, które są bardzo płaskie, dzięki czemu pozostaje sporo miejsca pod maską. Wentylatory w naszym sklepie są uniwersalne i pasują do wszystkich wyczynowych chłodnic oraz do seryjnej chłodnicy. Wentylatory te są bardzo lekkie i niskoprofilowe dla zminimalizowania zajmowanej przestrzeni.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. W Inter-Rally posiadamy gamę wyczynowych wentylatorów marki SPAL, Mishimoto oraz David Craig. Sprawdź także akcesoria do układu chłodzenia w kategorii: Układ chłodzenia.

 

pixel