Włączniki ON/OFF

( ilość produktów: 13 )

Szeroki wybór włączników

Włączniki ON/OFF posiadające światła ostrzegawcze (diody LED) ostrzegają kierowcę o potencjalnych problemach z samochodem. Różne kolory świateł ostrzegawczych wykorzystuje się w celu ostrzegania o problemach, takich jak, niskie ciśnienie oleju, zbyt wysoka temperatura wody lub niskiego napięcia akumulatora. Włączniki wyposażone w diodę LED wyraźnie wskazują, które urządzenia są aktualnie używane, dodatkowe osłony lotnicze umożliwiają szybkie wyłączenie i jednocześnie zabezpiecza przed przypadkowym włączeniem.

 

Przyspiesz czas reakcji

Włączniki ON/OFF są istotnym elementem wyposażenia samochodu rajdowego. Dzięki włącznikom ON/OFF skraca się czas reakcji załogi na potencjalne niebezpieczeństwo. Włączniki ON/OFF to idealne rozwiązanie do kontroli różnych układów w samochodzie, które może zaważyć na zwycięstwie.

 

Zadaj nam pytanie

W naszej ofercie znajdą państwo włączniki ON/OFF światowych producentów urządzeń do motorsportu RRS oraz IRP. Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Sprawdź także panele startowe jak również przyciski typu start.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Układ elektryczny.

pixel