Chłodnice oleju Mocal Laminova (wymienniki ciepła)

( ilość produktów: 6 )

Chłodzenie wodą zamiast powietrzem

Chłodzone wodą chłodnice oleju, oferują dobrą alternatywę dla konwencjonalnych wersji chłodzonej powietrzem. Chłodnica Mocal laminova jest wykonana z aluminiowego korpusu zewnętrznego o specjalnym rdzeniu, który został zaprojektowany, aby utrzymać spadek ciśnienia do minimum. Ponieważ chłodnice z serii Mocal laminova nie potrzebują przepływu powietrza do pracy, mogą być zamontowane w dowolnym miejscu, jest to przydatne w autach z silnikiem centralnym lub kiedy miejsce pod maską jest ograniczone.

 

Wymiennik ciepła wielokrotnego użytku

Chłodnice Mocal Laminova są łatwe do czyszczenia, co sprawia, że wymiennik ciepła może być stosowany wielokrotnie. Solidna konstrukcja wymienników ciepła zabezpiecza przed wyciekiem podczas wypadku. Chłodnice Mocal Laminova mogą również pomóc przedłużyć żywotność silnika, ponieważ szybciej rozgrzewają olej silnikowy, zmniejszając zużycie. Każda chłodnica Mocal Laminova posiada gwinty męskie -10JIC (od układu olejowego) oraz występuje w ośmiu średnicach króćca na wąż wodny.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Sprawdź także chłodnice oleju Mocal, chłodnice oleju Mocal HD, jak również chłodnice oleju Setrab oraz chłodnice oleju Setrab Slimline w kategorii: Układ chłodzenia.

 

pixel