Złączki do przewodów Push On

( ilość produktów: 17 )

Różnego rodzaju końcówki push on

System Push on to nowoczesne rozwiązanie węży samozaciskowych zaprojektowanych do montażu wraz ze specjalnymi końcówkami. Zaletą tego systemu jest brak konieczności używania opasek lub obejm co wpływa na oszczędność miejsca i pieniędzy. W ofercie Inter-Rally dysponujemy zarówno wężami push on, oraz złączkami i końcówkami push on.

 

Złączki push on Aeroquip i Goodridge

Złączki oraz końcówki push on montowane są poprzez wciśnięcie ich do węża. Karby końcówki push on są specjalnie wyprofilowane co zapobiega wysuwaniu się końcówki z węża push on. Ponadto konstrukcja oplotu push on jest tak skonstruowana, że wraz ze wzrostem ciśnienia końcówka push on jest jeszcze bardziej zaciskana tworząc solidne połączenie. Ze względu na swoje specyficzne działanie węże push on, a także złączki i końcówki push on nie są zalecane do układu hamulcowego oraz do układów z pulsacyjnym ciśnieniem. Szeroki wybór złączek i końcówek push on oraz węży push on producentów Goodridge oraz Aeroquip znajdą państwo w naszej ofercie.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Sprawdź także węże paliwowe lub złączki do przewodów AN w kategorii Układ paliwowy.

 

pixel