Złączki do przewodów teflonowych

( ilość produktów: 17 )

Szczelne i bezpieczne połączenie

Końcówki i złączki do przewodów teflonowych to jedyne rozwiązanie przy montowaniu węży teflonowych. Do zakucia węży teflonowych służą specjalne końcówki, dostępne w naszym sklepie, niedopuszczalne jest montowanie węża na innych końcówkach. Końcówki i tulejki do przewodów teflonowych zapewniają szczelne i bezpieczne połączenie. Złączki do przewodów teflonowych w Inter-Rally są wykonane z wysokiej jakości materiałów, by zapewnić długą żywotność i wytrzymałość nawet na najcięższych trasach.

 

Stal o niezwykłej wytrzymałości

Wnętrze przewodu jest wykonana z syntetycznego teflony PTFE , zaś stalowy warkocz to stal o niezwykłej wytrzymałości. Największą zaletą węży teflonowych jest to że nie wchodzą w reakcję z żadną substancją dzięki czemu nie wykazują żadnego zużycia nawet po bardzo długim czasie użytkowania. Są również odporne na korozje, co sprawia, że ich użycie staje się o wiele bardziej korzystne w sportach motorowych.

 

Zadaj nam pytanie

W naszym sklepie posiadamy złączki do przewodów teflonowych światowego producenta wyposażenia do motorsportu Aeroquip. Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Sprawdź także węże paliwowe w kategorii Układ paliwowy.

 

pixel