Zbiorniczki i akcesoria

( ilość produktów: 42 )
12

Duży wybór akcesoriów do układu hamulcowego

Układ hamulcowy jest podstawowym układem w każdym samochodzie nie tylko rajdowym. W całym układzie istotne są sprawne wszystkie jego części. Akcesoria takie jak adapter do przewodu, przegub kulkowy, zdalny regulator czy zbiorniczek wyrównawczy są równie ważne, by samochód działał sprawnie w każdym momencie. W naszej ofercie znajdą państwo również całe zestawy do podłączania pompy hamulca dwuobwodowej czy zestaw do podłączania pompy hamulca ręcznego. Ponadto oferujemy szeroką gamę akcesoriów do naprawy. Zestaw naprawczy pompy dwuobwodowej czy zestaw naprawczy korektora Tilton oraz śrubokręt D03 bardzo przydadzą się w sytuacjach awaryjnych.

 

Rozbuduj swój układ hamulcowy

Akcesoria takie jak adapter odpowietrzacza czy sam odpowietrzacz układu hamulcowego odprowadza nadmiar powietrza dzięki czemu układ hamulcowy działa sprawnie. Natomiast preparat do czyszczenia hamulców jest niezbędnikiem do utrzymania układu hamulcowego w czystości przedłużając jednocześnie jego żywotność. Zbiorniczki i akcesoria to dział, w którym znajdą państwo wszystko co potrzebne do układu hamulcowego.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Akcesoria i zbiorniczki wyrównawcze producentów Aeroquip, Black Diamond, Goodridge, IRP, OBP, QSP, RRS, Tilton oraz TRW dostępne w Inter-Rally! Sprawdź także pompy hamuclowe.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Układ hamulcowy.

pixel