Interkomy - akcesoria

( ilość produktów: 21 )

Komunikacja na najwyższym poziomie

Bardzo dobra komunikacja między pilotem a kierowcą jest niezwykle ważna, by przyspieszyć czas reakcji kierowcy i zwiększyć szansę na zwycięstwo. Interkomy ułatwiają przepływ informacji. Akcesoria do interkomów pozwalają na dopasowanie zestawu do potrzeb klienta.

 

Duży wybór akcesoriów do interkomów

Adaptery centralki, przedłużacze Jack, zasilacz do centralki, mikrofony do słuchawek rajdowych służą do polepszenia jakości dźwięku. Natomiast wkładki wygłuszające do interkomu sprawiają że kierowca i pilot lepiej odbierają wszystkie dźwięki, które są nadawane przez interkom. Wygłuszenie sprawia, że wszystkie zbędne dźwięki z zewnątrz takie jak hałas, są niwelowane. Dzięki temu zwiększone zostają szanse na zwycięstwo.

 

Zadaj nam pytanie

W naszej ofercie posiadamy duży wybór akcesoriów do interkomów, by zapewnić klientowi komfort wyboru. W Inter-Rally posiadamy akcesoria do interkomów producentów IRP, OMP, Sparco, Stilo, TerraTrip. Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Sprawdź także słuchawki do interkomów oraz centralki interkomów.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Kaski i interkomy.

pixel