Kaski otwarte

( ilość produktów: 75 )
12

kaski rajdowe

Znajdź kask rajdowy dla siebie

W tej części sklepu Inter Rally znajdziesz szeroki wybór kasków rajdowych, które pomogą Ci zabezpieczyć głowę przed niebezpiecznymi konsekwencjami wypadków podczas treningu lub zawodów. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz idealny kask samochodowy. Nie ryzykuj i skup się na czerpaniu przyjemności z uprawiania motosportów.

 

Kaski rajdowe na różne potrzeby

Zdajemy sobie sprawę, że każdy nasz klient oczekuje czegoś innego od kasku, dlatego tworząc naszą ofertę, zależało nam na zebraniu w jednym miejscu kasków znanych firm oraz odznaczających się różnymi funkcjami. Znajdziesz więc tutaj kaski marek takich jak Stilo, RRS, OMPSparco, Bell czy Arai. Do wyboru masz również modele z interkomem lub bez. Interkom do kasku to urządzenie, dzięki któremu możesz kontaktować się ze swoim pilotem nawet podczas rajdu, gdy wewnątrz samochodu jest głośno.

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni kask rajdowy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Pamiętaj, że kask jest niezwykle ważnym elementem, bez którego bezpieczne uprawianie motosportów jest niemożliwe. Zadbaj więc o swoją ochronę i zainwestuj w profesjonalny kask samochodowy.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Kaski i interkomy.

pixel