Przewód miedziany i końcówki

( ilość produktów: 17 )

Rozbuduj swój układ hamulcowy

Miedź od początków elektryczności używana jest do budowy różnych układów nie tylko elektrycznych. Znana jest jako solidny materiał o dużej wytrzymałości. Przewody miedziane stosowane są również w sporcie motorowym. Przewód miedziany znalazł zastosowanie w budowie układu hamulcowego. W naszym sklepie znajdą państwo miedziane przewody hamulcowe dostosowane do budowy układu hamulcowego.

 

Końcówki i przewód do budowy układu hamulcowego

Ponadto dysponujemy całymi zestawami do budowy kompletnego układu hamulcowego w których znajdują się nie tylko miedziane przewody hamulcowe ale także trójnik, obejmy do przewodu hamulcowego jak również końcówki męskie i żeńskie oraz śruby banjo z czujnikiem stopu. Hamulcowy przewód miedziany dostępny jest w naszym sklepie na metry. Dzięki temu każdy może indywidualnie dobrać ilość metrów przewodu miedzianego.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Sprawdź także pompy hamulcowe oraz korektory siły hamowania. W Inter-Rally znajdą państwo przewody miedziane oraz końcówki producenta IRP oraz śrubę banjo z czujnikiem stopu marki Goodridge.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Układ hamulcowy.

pixel