Zestawy interkomów

( ilość produktów: 15 )

Sprawna i bezproblemowa komunikacja między pilotem a kierowcą jest podczas rajdu kwestią kluczową dla osiągnięcia lepszych wyników i poprawienia czasu reakcji kierowcy. Dokładnie taka sama sytuacja miejsce w trakcie wyścigu, podczas komunikacji kierowcy ze spoterem. Przestarzały i niskiej jakości interkom może stać się przyczyną wielu nieporozumień, które mogą kosztować zwycięstwo.

 

Jak działa kask z interkomem?

Interkom jest urządzeniem, które umożliwia szybką komunikację pomiędzy dwoma (lub kilkoma) osobami połączonymi ze sobą. W kaskach zamontowane są słuchawki oraz mikrofon oraz przewód lub gniazdo. Podłączone są do centralki interkomu, zasilanej z instalacji 12V lub z baterii. Przy wyborze wyższego modelu centralki interkomu mamy możliwość niezależnego sterowania głośnością, podłączenia kamery, telefonu, itp.

Zaawansowany interkom cyfrowy

Interkom cyfrowy zapewnia czysty, audiofilski dźwięk pozbawiony szumów i innych zakłóceń. Dzięki nim możliwe jest sprawne komunikowanie na dalekie odległości nawet dla kilku osób. Interkom cyfrowy,  im wyższa cena, tym lepszej jakości sprzęt.

Rajdowy interkom Stilo

Podczas zawodów interkomy rajdowe Stilo mogą stanowić podstawowe narzędzie komunikacyjne pomiędzy kierowcą a pilotem, dzięki któremu możliwe jest poprawienie czasu reakcji i osiągnięcie lepszych wyników. Jeśli połączenie jest w jakiś sposób opóźnione czy niewyraźnie, będzie miało ogromny wpływ na wynik, często decydując nawet o zwycięstwie i porażce.

Systemy Interkom do kasków

Podczas rajdu liczą się ułamki sekund, które niejednokrotnie decydują, czy informacja od pilota zostanie przekazana w odpowiednim momencie. Czasami może to nawet kosztować zwycięstwo. Ze względu na to, w naszej ofercie znajdziesz systemy interkom do kasku. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Interkom w kasku = dobra komunikacja

Im lepszej jakości interkom, tym większa szansa na zwycięstwo i przede wszystkim bezpieczeństwo podczas jazdy. Kiepskiej jakości interkomy rajdowe mogą stać się przyczyną wielu nieporozumień ze względu na słabej jakości połączenie, szumy czy też brak odpowiedniego wygłuszenia.

Dodatkowe funkcje interkomów samochodowych

Wysokiej klasy interkom samochodowy to nie tylko czyste połączenie pomiędzy uczestnikami, ale również szereg dodatkowych udogodnień jak korzystanie z komunikatów głosowych GPS, możliwość słuchania muzyki czy podłączenia telefonu.

Kask z interkomem lub urządzeniem komunikacyjnym zamontowanym na nim to idealny sposób na umilenie jazdy motocyklem. Dzięki niemu możliwe jest porozumiewanie się z pasażerem albo z innymi motocyklistami znacząco podnosząc bezpieczeństwo i komfort jazdy. Postaw na wygodne i sprawdzone rozwiązania!

Bądź na bieżąco

Nasze systemy interkom w kasku rajdowym to przede wszystkim sposób na stały kontakt z pilotem oraz pomoc w bezpiecznej jeździe. Jeżeli będziesz słyszeć komendy pilota, szybciej zareagujesz na potencjalne niebezpieczeństwo. Sprawdź, jak skuteczne są systemy interkom.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami. Pomożemy ci wybrać odpowiednie rozwiązanie i sprawimy, że będziesz w stałym kontakcie z członkami Twojego teamu.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Kaski i interkomy.

pixel