Oleje Valvoline

( ilość produktów: 5 )

Olej Valvoline dla sportowych aut

Valvoline to marka zajmująca się głównie projektowaniem wysokojakościowych olejów silnikowych do samochodów sportowych. Oleje Valvoline są wysoce rozwinięte technologicznie skłądają się z niezależnych elementów mających wpływ na jakość oleju a tym samym na zużycie części oraz zwiększanie osiągów. Olej silnikowy Valvoline to mieszanina olejów bazowych i dodatków, które w odpowiednich proporcjach zwiększają żywotność części oraz mają wpływ na osiągi. Używanie oleju silnikowego jest niezbędne do poprawnej pracy silnika.

 

Olej Valvoline najwyższej jakości

Olej silnikowy Valvoline tworzy powłokę ochraniającą części, podczas procesów zachodzących w silniku. Ponadto olej silnikowy Valvoline chłodzi komponenty w miejscu gdzie działanie chłodnicy jest ograniczone np. w przypadku wałów korbowych i tłoków. Poza tym olej silnikowy Valvoline oczyszcza silnik z zanieczyszczeń odkładając je w skrzyni korbowej i głowicy. Oleje silnikowe Valvoline do różnych silników rajdowych znajdą państwo w naszej ofercie.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Sprawdź również oleje producentów Millers Oils Motorsport lub Motul.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Oleje i układ smarowania.

pixel