Przewody hamulcowe w oplocie Goodridge - Komplety

( ilość produktów: 645 )

Teflonowe przewody hamulcowe w oplocie stalowym

Zestawy sportowych przewodów hamulcowych Goodridge to elastyczne przewody hamulcowe w oplocie ze stali nierdzewnej. Przewody hamulcowe Goodridge w oplocie stalowym zostały zaprojektowane tak, aby zastępowały zwykłe standardowe gumowe przewody hamulcowe.

 

Ogromny wybór przewodów hamulcowych w oplocie

Wewnętrzne przewody Goodridge są wykonane z teflonu PTFE, a zewnętrzna warstwa przewodu to wysokiej jakości stal nierdzewna, to połączenie zapewnia dużo większą wytrzymałość w porównaniu z tradycyjnymi przewodami. Przewody hamulcowe Goodridge są teflonowe, więc nie będą korodować, przecierać się, ani nie będą parcieć. Przewody hamulcowe w oplocie firmy Goodridge to idealny wybór jeśli poszukujesz wytrzymałych zamienników seryjnych przewodów hamulcowych.

 

Zadaj nam pytanie

W ofercie Inter-Rally znajdą państwo kompletne dedykowane zestawy przewodów Goodridge w oplocie do konkretnych modeli, zarówno do samochodów sportowych, rajdowych, jak i do zwykłych aut cywilnych. Dopasuj solidne przewody w oplocie do swojego auta razem z Inter-Rally! Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie przewody hamulcowe. Sprawdź także płyny hamulcowe.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Układ hamulcowy.

pixel