Regulatory ciśnienia paliwa

( ilość produktów: 19 )

Regulator jest niewielkim podzespołem. Odgrywa istotną rolę w układzie zasilania paliwem. Jego awaria, którą zazwyczaj trudno jest zdiagnozować, może spowodować nieodwracalne skutki. Najczęściej usterki zauważa po przejechaniu 200-250 tys. km. Warto więc wyostrzyć w tym czasie uwagę.

 

Wydajność i kompatybilność niewielkich rozmiarów

Pomimo swoich małych gabarytów, sportowe regulatory ciśnienia paliwa są bardzo wydajne i mogą obsługiwać bardzo mocne jednostki, nawet do 1200KM! Regulatory ciśnienia paliwa są uniwersalne, gdyż współpracują ze wszystkimi rodzajami paliw wyścigowych. Nie ma więc obawy, że regulator ciśnienia paliwa nie będzie kompatybilny z resztą części samochodu.

 

Stabilne ciśnienie paliwa na każdej trasie

Regulatory ciśnienia paliwa są zaprojektowane tak, żeby radzić sobie z dużymi ciśnieniami oraz przepływami. Szczególnie cenione jest to w sportach motorowych, ponieważ podczas pokonywania wymagających tras i w trudnych warunkach powstają duże różnice ciśnienia.

 

Kup wysokiej jakości części i ciesz się bezpieczną jazdą

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości regulatory ciśnienia paliwa do silników zasilanych gaźnikiem lub wtryskiem. Zapewniają one stabilne ciśnienie bazowe, więc dobraliśmy niezawodne modele polecane też przez praktyków. Również zaopatrując się w zawór ciśnienia paliwa, masz pewność, że będzie on bezawaryjnie zamykał lub otwierał przepływ paliwa, regulując wielkość jego strumienia. Zapoznaj się więc z ofertą i poczuj niezawodność!

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Układ paliwowy.

pixel