Chłodnice oleju Mocal

( ilość produktów: 20 )

Wydajne chłodnice oleju Mocal

Chłodnice oleju są powszechnie stosowane do chłodzenia oleju silnikowego, oleju skrzyni biegów, mechanizmów różnicowych i wspomagania układu kierowniczego. Olej przy wysokiej temperaturze przegrzewa się tracąc swoje wartości. Chłodnice oleju stworzone są po to, aby zapobiec temu zjawisku jednocześnie zwiększając osiągi. Stosowanie chłodnicy oleju sprawia, że silnik działa prawidłowo nawet w na najbardziej wymagających odcinkach rajdu.

 

Duży wybór chłodnic oleju Mocal

Posiadamy w naszej ofercie aluminiowe chłodnice oleju wysoce skuteczne, firmy Mocal, także we wzmocnionej wersji Heavy Duty Chłodnica oleju Mocal jest z powodzeniem stosowana w motosporcie. Wysokowydajna chłodnica oleju Mocal jest wytrzymała na wysokie ciśniene i solidnie wykonana. Ponadto chłodnica oleju Mocal dzięki przemyślanemu rozstawowi rdzeni zapewnia odpowiednie chłodzenie oleju w trudnych warunkach.

 

Zadaj nam pytanie

Dysponujemy rozmiarami chłodnic od 7 aż do 60 rdzeni! Ponad to szerokości rdzeni od 115mm aż do 310mm, co daje możliwość dopasowania chłodnicy do niemal każdego samochodu. Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci dobrać odpowiednią chłodnicę. Sprawdź także akcesoria do układu chłodniczego w kategorii: Układ chłodzenia.

 

pixel