Panele startowe, IRP, RRS

( ilość produktów: 21 )

Uruchom auto jednym przyciskiem

Panele startowe pozwalają uruchomić samochód rajdowy. Składają się z przycisków on/off i przycisku start. Ich przeznaczenie oprócz przycisku start są dowolne. Przycisk start przeznaczony jest do uruchamiania silnika. Najczęściej panele startowe zawierają przyciski dostarczające dopływ prądu do najważniejszych części auta. Panel startowy nie jest obowiązkowym wyposażeniem samochodu rajdowego, lecz jest bardzo przydatnym urządzeniem.

 

Wybierz panel startowy dla siebie

Wszystkie panele startowe dostępne na rynku różnią się od siebie ilością i rozmieszczeniem przycisków. Dzięki temu każda załoga samochodu może dopasować panel startowy do swoich potrzeb. W Inter-Rally dysponujemy szeroką gamą paneli startowych z różną ilością przycisków i różnym ich rozmieszczeniem po to, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Panele startowe, które znajdą państwo w naszym sklepie zbudowane są z najwyższej jakości materiałów.

 

Zadaj nam pytanie

Posiadamy panele startowe światowych producentów akcesoriów do motorsportu RRS oraz IRP. Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Sprawdź także przyciski typu start oraz włączniki ON/OFF.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Układ elektryczny.

pixel