Wloty powietrza

( ilość produktów: 24 )

Wloty powietrza do chłodzenia hamulców

Układ hamulcowy zamontowany w samochodzie rajdowym jest bardziej narażony na przegrzanie co powoduje duże niebezpieczeństwo. Przez przegrzanie zwiększa się ryzyko uszkodzenia układu hamulcowego, przez co samochód nie będzie hamował sprawnie, bądź zostanie pozbawiony hamulców. Wloty wentylacyjne do układu hamulcowego zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić cyrkulację powietrza na najwyższym poziomie. Zaletą wlotów powietrza jest odprowadzanie dużej ilości ciepłego powietrza i dostarczanie go z zewnątrz dzięki czemu wloty powietrza zmniejszają ryzyko uszkodzenia układu hamulcowego.

 

Duży wybór wlotów powietrza

Wloty powietrza są niezwykle niezbędne w motorsporcie. Zamontowane najczęściej na masce lub w zderzaku zapewniają dostęp zimnego powietrza do silnika i układu hamulcowego. Wloty wentylacyjne w naszej ofercie są skonstruowane z materiałów najwyższej jakości oraz bardzo dużej wytrzymałości.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Wloty wentylacyjne układu hamulcowego oraz wloty powietrza producentów HEAT, OBP i QSP znajdziesz w Inter-Rally. Sprawdź także płyny hamulcowe.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Układ hamulcowy.

pixel