Fotele kubełkowe Sparco, Mirco, OMP, Sabelt, Bimarco

( ilość produktów: 92 )

Komfort i bezpieczeństwo

Fotele kubełkowe większości osób kojarzą się z samochodami rajdowymi lub tuningowanymi przez młodych kierowców. Tymczasem fotel kubełkowy gwarantuje bezpieczeństwo i komfort jazdy. Różnorodne technologie pozwalają korzystać z prostych, niemal plastikowych wersji, które tylko dobrze wyglądają, po rozbudowane fotele, zrobione z włókien szklanych lub karbonu, które wytrzymują ogromne siły nacisku i przeciążenia.

 

Znajdź fotel rajdowy dla siebie

Dobór właściwego fotela rajdowego to niełatwe zadanie - fotel taki musi spełniać wiele funkcji. Powinien być przede wszystkim bezpieczny, ale także wygodny i lekki. Fotel sportowy jest też "łącznikiem" kierowcy z autem. Warto zainwestować w niego, szczególnie gdy jeździmy na znaczne odległości, pracując np. jako kierowca. Fotel kubełkowy w takich warunkach nie tylko zagwarantuje nam bezpieczeństwo, ale również ograniczy zmęczenie, szczególnie układu kostnego i mięśniowego, w wyniku długiego siedzenia w jednej pozycji.

 

Duży wybór foteli rajdowych

W naszej ofercie znajdziesz cały wachlarz foteli rajdowych z homologacją FIA, a także foteli rajdowych zaprojektowanych z myślą o zawodach amatorskich. Zaczynając od podstawowych konstrukcji rurowych, poprzez samochodowe fotele kubełkowe wykonane z włókien poliestrowych czy fotele kubełkowe z włókien szklanych, aż po fotele sportowe z włókien węglowych. Posiadamy fotele do samochodów rajdowych, wyścigowych oraz dla początkujących zawodników takich firm jak Bimarco czy Mirco, ale również fotele rajdowe najwyższej klasy, takich marek jak Sabelt, MOMO, Sparco czy OMP.

 

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Wnętrze.

Sprawdź ofertę poszczególnych producentów foteli rajdowych
pixel