Podstopnice

( ilość produktów: 32 )

Duży wybór podstopnic

Każdy nie tylko doświadczony kierowca wie, jak bardzo zmęczone są nogi podczas długotrwałej jazdy. Szczególnie odczuć mogą to rajdowi kierowcy, którzy pokonują trasy w bardzo szybkim tempie. Rozwiązaniem w sportach motorowych są podstopnice, które służą do podparcia nóg zarówno kierowcy jak i pilota.

 

Podstopnice dla kierowcy i pilota

Podstopnice zwykle wykonane są z aluminium. Zaletą podstopnic z aluminium jest lekka konstrukcja sprzyja też łatwemu montażowi. Podstopnice są niezwykle pomocne, gdyż dzięki nim kierowca może pokonać dłuższy dystans bez zmęczenia. W naszej ofercie dysponujemy podstopnicą zarówno prawą jak i lewą, by zwiększyć komfort jazdy. Ponadto w Inter-Rally posiadamy kuwety pod nogi. Każda kuweta w naszym sklepie wykonana jest z carbonu, który słynie ze swojej wytrzymałości. Kuweta pomaga w utrzymaniu czystości w aucie, oraz zapewnia sportowy wygląd.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. W naszej ofercie posiadamy podstopnice oraz kuwety pod nogi producentów CarbonTec, IRP, OBP, OMP, RRS, Sparco. Mogą Cię także zainteresować elementy carbonowe.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Akcesoria do samochodu.

pixel