Klocki hamulcowe Carbone Lorraine

( ilość produktów: 2230 )

Wyczynowe klocki hamulcowe najwyższej jakości

Klocki hamulcowe Carbone Lorraine zostały opracowane na podstawie doświadczeń zdobytych przez najbardziej wymagające firmy na świecie, takie jak producent samolotów Airbus. Podobna technologia znajduje zastosowanie w maszynach wojskowych, gdzie również stosowane są klocki hamulcowe. Klocki hamulcowe Carbone Lorraine są stosowane przez zespoły rajdowe, znajdujące się na najwyższym światowym poziomie.

 

Wysoka wydajność w każdych warunkach

Wysokiej jakości klocki hamulcowe Carbone Lorraine zapewniają minimalne straty powierzchni ciernych, co daje bardziej dokładne wyczucie. Nadają się również do użytku w autach bez wspomagania układu hamulcowego. Krzywa temperatury wszystkich związków jest niezwykle płaska, dzięki czemu klocki hamulcowe zapewniają bardzo dużą siłę hamowania, nawet podczas niskich temperatur. Plusem jest również cena i łatwość montażu klocków hamulcowych ze wszystkimi załączonymi elementami montażowymi.

 

Zadaj nam pytanie

W naszej ofercie posiadamy klocki hamulcowe CL dopasowane niemal do każdego auta. Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci znaleźć odpowiednie klocki hamulcowe do Twojego auta. Mogą Cię także zainteresować przewody hamulcowe w oplocie, producentów Black Diamond lub Goodridge.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Układ hamulcowy.

pixel