Uchwyty na kaski

( ilość produktów: 13 )

Przechwuj swój kask w rajdówce

Uchwyty na kaski są dodatkowym wyposażeniem nie wymaganym przez federację FIA. Jest to nieobowiązkowy, lecz bardzo przydatny element w samochodzie rajdowym. Uchwyty na kaski są pomocne, gdy rajd jest już zakończony i można zdjąć odzież ochronną. Wtedy uchwyt na kaski pomaga w przechowywaniu kasków, zapewniając im ochronę przed uszkodzeniami i zabrudzeniami.

 

Duży wybór uchwytów na kaski

Uchwyty na kaski zamontowane są zwykle w tylnej części auta, dzięki temu uchwyty na kaski nie przeszkadzają podczas rajdu. W naszym sklepie posiadamy różne rodzaje uchwytów na kaski. Siatki, pudła czy metalowe uchwyty na kaski doskonale sprawdzą się w przechowywaniu kasków w samochodzie rajdowym. Ponadto wieszaki idealnie sprawdzą się nie tylko w przechowywaniu kasku, ale też ściąganej kierownicy czy słuchawek treningowych.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Uchwyt na kaski światowych producentów akcesoriów do motorsportu OMP, QSP, RRS oraz Sparco znajdą państwo w ofercie Inter-Rally! Sprawdź także kaski rajdowe.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Akcesoria do samochodu.

pixel