Silikonowy przewód doładowania Forge do Smart z przyłączem DV
Promocja
Opis produktu
Jedna silikonowa przewód doładowania na wymianę (tylko do silników benzynowych), wyposażony w króciec 25 mm umożliwiający montaż zaworu upustowego (dump valve).
- Silikonowe przewody Forge w tym zestawie zostały zaprojektowane z zastosowaniem kosztownej wewnętrznej warstwy zmodyfikowanego silikonu, znanej jako fluorosilikon.
- Oznacza to, że przewody nadają się do stosowania zarówno z nowoczesnymi płynami chłodniczymi o wydłużonej żywotności, płynami chłodniczymi opartymi na technologii kwasów organicznych (O.A.T.), jak i powietrzem zawierającym mgłę olejową.
- Konstrukcja przewodów została zaprojektowana tak, aby przewyższała fabryczne rozwiązania OEM, co podnosi walory techniczne i wizualne każdej komory silnika.
- Zastosowanie warstwy fluorosilikonowej sprawia, że silikonowe przewody Forge są bezkonkurencyjne na rynku.
- Dożywotnia gwarancja*
Nie pasuje do modeli Forfour, Fortwo z silnikiem diesla 800cc ani do nowego Fortwo 999cc, w tym Fortwo Brabus 999cc.
*Obowiązują warunki gwarancji
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Forge MotorsportWięcej
ProducentForge MotorsportAdres:
Bristol Road 1A Ashville Trd EstKod pocztowy: GL2 5EUMiasto: GloucesterKraj: Wielka BrytaniaAdres email: info@forgemotorsport.co.uk
Podmiot odpowiedzialnyINTER GROUPAdres:
Wojska Polskiego 48Kod pocztowy: 82-200Miasto: MalborkKraj: PolskaAdres email: sklep@inter-rally.pl
Symbol
FMKTSC1
Kod producenta
5056721220840
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię



