Tylne mocowanie resoru piórowego Powerflex Road Series Ford Escort Models & Escort Mk2 (1974-1981) PFR19-2409
- Numer na diagramie: 5
Tylne mocowanie resoru piórowego Powerflex Road Series Ford Escort Models & Escort Mk2 (1974-1981) PFR19-2409
Firma Powerflex powstała w Wielkiej Brytanii w 1996 roku. Firma posiada bogate doświadczenie w zakresie zawieszeń samochodowych. W połączeniu z umiejętnościami projektowania i technikami produkcji doprowadziło to do stworzenia szerokiej gamy wysokiej jakości produktów poliuretanowych.
Dlaczego warto zastosować tuleje poliuretanowe Powerflex?
Poliuretan jest zdecydowanie bardziej wytrzymały na zużycie niż guma. Tuleje poliuretanowe wytrzymują dłużej, nawet w ekstremalnych warunkach eksploatacyjnych.
Są sztywniejsze niż gumowe, co zapewnia lepsze prowadzenie i kontrolę nad pojazdem, szczególnie podczas pokonywania zakrętów i hamowania.
Tuleja Poliuretanowa Powerflex do:
Ford Escort Models Escort Mk2 (1974-1981)
Index: PFR19-2409
Numer na diagramie: 5
Nazwa Angielska: Leaf Spring Mount Rear
Wymiar: brak danych
Waga (g): 430
Ilość w opakowaniu: 2
Ilość wymagana w aucie: 2
Numer oryginału: brak
Numer EAN: 5055676503312
Gwarancja: dożywotnia
W zestawie specjalistyczny smar
Informacje dodatkowe (Ang):40.5mm OD Bushes with a 74mm long Stainless Steel sleeve to suit a 60mm Wide Leaf Spring

Informacje uzupełniające(Ang):