Klocki hamulcowe Ferodo Racing

( ilość produktów: 6906 )

Wyczynowe klocki hamulcowe Ferodo Racing najwyższej jakości

Od lat Ferodo jest znane z jakości swoich sportowych produktów. Zespół badawczy Ferodo Racing nieustannie rozwija innowacyjne technologie hamulcowe , aby umożliwić ekipom sportowym na całym świecie najbardziej konkurencyjne rozwiązanie. Klocki hamulcowe Ferodo Racing występują w kilku składach mieszanki: DS2500 (H), 4003 (C), DS3000 (R), DS1.11 (W)DSUNO (Z).

 

Wysoka wydajność w każdych warunkach

Jakość Ferodo DS została przeniesiona z torów wyścigowych z europejską homologacją R90 do stosowania na zwykłych drogach. Ponadto potwierdzono krótsza droga hamowania z klockami Ferodo Performance w porównaniu do wyniku wiodącego konkurenta. Jednym z największych plusów jest również łatwość montażu klocków Ferodo DS ze wszystkimi załączonymi elementami montażowymi.

 

Zadaj nam pytanie

W naszej ofercie posiadamy klocki hamulcowe Ferodo DS dopasowane niemal do każdego auta. Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci znaleźć odpowiednie klocki hamulcowe do Twojego auta. Mogą Cię także zainteresować przewody hamulcowe w oplocie, producentów Black Diamond lub Goodridge.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Układ hamulcowy.

pixel