Hydrauliczny hamulec ręczny (zestawy)

( ilość produktów: 27 )

hydrauliczny ręczny (hydrołapa)

Pokonuj sprawnie ciasne zakręty

W każdej dziedzinie motorsportu liczy się szybkość i wytrzymałość. Poza tym równie potrzebny zatem jest sprawny układ hamulcowy w tym również hydrauliczny hamulec ręczny (hydrołapa). W Inter-Rally znajdą państwo kompletne zestawy do montażu jednej z najistotniejszych części samochodu jaką jest hydrauliczny hamulec ręczny. Gwałtowne hamowanie awaryjne czy też powstrzymanie auta od stoczenia się ze wzniesienia zapewnia hamulec hydrauliczny ręczny. Sprawny hydrauliczny hamulec ręczny pomaga także szybko pokonywać ciasne zakręty i nawroty. Hamulec hydrauliczny ręczny jest niezbędnym wyposażeniem każdego samochodu rajdowego.

 

Znajdź hydrauliczny ręczny dla siebie

Dysponujemy szeroką gamą produktów do układu hamulcowego w tym hamulec ręczny producentów IRP, OBP, QSP oraz RRS. Różne dźwignie, pompy, korektory siły hamowania. Zestawy w różnych konfiguracjach, od zwykłych podstawowych, po wyszukane i bardziej profesjonalne. Oferujemy dźwignie pionowe, poziome oraz 45°, długości od 280mm do 600mm. Pompy hamulcowe z różnymi średnicami tłoka: 0.625, 0.700 oraz 0.750. Korektory siły hamowania z pokrętłem lub z dźwignią. Umożliwiamy dowolną konfigurację zestawów na indywidualne życzenie klienta.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni hydrauliczny hamulec ręczny. Sprawdź także korektory siły hamowania.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Układ hamulcowy.

pixel