Klatki bezpieczeństwa, Sparco, OMP

( ilość produktów: 339 )

Zachowaj bezpieczeństwo podczas wypadku

Klatki bezpieczeństwa są integralną częścią wyposażenia samochodu do motorsportu. Podczas rajdu, klatka bezpieczeństwa chroni załogę przed obrażeniami w razie wypadku. Ponadto klatka bezpieczeństwa usztywnia samochód, co pozytywnie wpływa na stabilność w zakrętach.

 

Znajdź klatkę bezpieczeństwa pasującą do Twojego auta

Wyróżniamy klatki bezpieczeństwa skręcane, bądź wspawywane. Podział istnieje również przy określaniu liczby mocowań klatki bezpieczeństwa. Podstawowe klatki bezpieczeństwa FIA z homologacją FIA posiadają 6 takich punktów/mocowań. Im więcej mocowań posiada klatka bezpieczeństwa tym zapewnia większą ochronę zawodnikom. Klatki bezpieczeństwa FIA wykonywane są z materiałów takich jak stal lub stal węglowo-manganowa wysoce odporna na ściskanie. Duża odporność na ściskanie, sprawia, że klatki wykonane ze stali węglowo-manganowej mogą być cieńsze, a co za tym idzie o wiele lżejsze od klatek z tradycyjnej stali.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci znaleźć odpowiednią klatkę bezpieczeństwa. Sprawdź także akcesoria do klatki bezpieczeństwa. W ofercie Inter-Rally znajdziecie państwo klatki bezpieczeństwa producentów SparcoOMP oraz Custom Cages.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Wnętrze.

 

pixel