Filtry ITG Maxogen

( ilość produktów: 1 )

Filtry gąbkowe do każdego auta

Filtry gąbkowe ITG ja nazwa wskazuje wykonane są z wysokiej jakości gąbki, która idealnie nadaje się do filtracji powietrza. Filtry ITG zaprojektowane zostały z myślą o sportach motorowych, aby zapewnić doskonałe chłodzenie silnika i dzięki temu zwiększyć jego żywotność .Poprzez zwiększenie dopływu powietrza i dostarczanie przez filtry ITG Maxogen chłodniejszego powietrza do silnika, można wyzwolić jego potencjał. W naszej ofercie znajdą państwo szeroką gamę filtrów powietrza ITG Maxogen, od prostego elementu zastępczego, pasującego do oryginalnego airboxa, aż do kompletnego układu dolotowego wykonanego z włókna węglowego.

 

Filtry wielokrotnego użytku

Posiadamy szeroką ofertę filtrów znanej na całym świecie firmy K&N oraz ITG. Wszystkie filtry ITG Maxogen, które sprzedajemy nadają się do czyszczenia i są wielokrotnego użytku, nie tylko zapewniając wysoką wydajności, ale również trwałość. Filtry ITG którymi dysponujemy pasują niemal do każdego modelu samochodu. Skontaktuj się z nami i wybierz najlepszy filtr ITG Maxogen dla swojego auta.

 

Zadaj nam pytanie

Jeżeli masz do nas jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Sprawdź także akcesoria do filtrów powietrza, by zapewnić jeszcze większą wydajność filtra.

Sprawdź również inne produkty z kategorii: Układ dolotowy.

pixel